Wernisaż wystawy „Jej wysokość Lalka”

Z wielką przyjemnością wspólnie z Fundacją im. Edwarda Kusztala zapraszamy na kolejną wyprawę w świat teatru….

Tym razem przepiękne lalki teatralne z Teatru Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach im. Stefana Karskiego będzie można podziwiać w Domu Ariańskim.

Wernisaż odbędzie się 19 listopada o godz. 17.00.

„Jej Wysokość Lalka” to wystawa lalek teatralnych poświęcona Jolancie Kusztal – niezwykle utalentowanej aktorce kieleckiego teatru lalkowego, która przez ponad 40 lat na scenie oddawała lalkom swoje umiejętności, serce i duszę. Na wystawie zobaczycie lalki z różnych spektakli (m.in.: „Baśń o Rycerzu Gotfrydzie”, „Baśń o Zaklętym Kaczorze” czy „Królewna Śnieżka”) granych na deskach Teatru Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach im. Stefana Karskiego.

Tym bardziej jest nam miło, że niejednokrotnie teatr występował w Pińczowie ze swoimi objazdowymi spektaklami.

Patronat honorowy nad wydarzeniem sprawuje:

Poseł na Sejm RP Piotr Wawrzyk

Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów Włodzimierz Badurak

ZAPRASZAMY wszystkich…..tych młodszych i tych starszych….uwierzcie Nam, że wszyscy jednakowo będziecie zachwyceni