Zapomniany Skarb Ponidzia- Trufle- wystawa

‼️‼️Trufle, nierzadko nazywane diamentami 💎 gastronomii, to prawdziwy przysmak dla koneserów – i to nie tylko grzybów. Niebanalny smak trufli intryguje wielu, ale możliwość ich spróbowania mają jedynie nieliczni.

Czy wiedzieliście, że trufle rosną w ponidziańskich lasach 🌲🌳🌳i są poszukiwane przez specjalnie do tego szkolone psy 🐕🐕❓❓

Wspólnie z Polskie Towarzystwo Truflowe zapraszamy 2️⃣4️⃣ września (sobota) do Domu Ariańskiego na wernisaż wystawy „Zapomniany Skarb Ponidzia- Trufle”

➡️Start o godz. 1️⃣7️⃣.0️⃣0️⃣

Wernisaż uświetni degustacja potraw z truflami 🥖, lokalnych win🍷🥂 i serów🧀 oraz prezentacja psów specjalnie szkolonych do poszukiwania trufli🐕🐕